O nás

Pavel Rohlena

kytara, zpěv, ústní perkuse

Milovník hudby s improvizačními prvky se slabostí pro jazz, blues, reggae, soul a latinsko-americký jazz. Je absolventem DAMU, necelé čtyři roky života strávil na Novém Zélandu, kde si díky vystupování s brazilskými hudebníky osvojil latinsko-americké rytmy. Hraje na unikátní osmistrunnou kytaru, která je kytarou i baskytarou zároveň

 

Hanka Rohlenová

bicí

Nové rytmy a techniky, to je její. Od dětství kytara, dnes válí na bicí a postupně svou originální perkusně-bicí soustavu rozšiřuje o další komponenty. Členkou kapely je od roku 2012.

 

Annamária d’Almeida

zpěv

Rodačka z Prešova, po rodičích beninsko-slovenského původu. Kromě češtiny a francouzštiny na Pedagogické fakultě UK vystudovala klasický zpěv na Mezinárodní konzervatoři v Praze pod křídly Evy Zikmundové – profesorky a dlouholeté sólistky Opery Národního divadla.

Od roku 1998 byla součástí slovenského folklórního souboru Limbora, v roce 2011 spojuje hudební síly s Pavlem Rohlenou a vznikají The Brownies. Vystupovala a v londýnském studiu Abbey Road nahrávala se skupinou Android Asteroid.